Rainshower® Flower Collection to nowa kolekcja słuchawek prysznicowych firmy Grohe, które zaskakują soczystymi kolorami i wzorami, które inspirowane są tulipanami, słonecznikami i storczykami.

Nowa kwiatowa linia pryszniców marki GROHE

Nowa linia pryszniców ręcznych opiera się na cieszącej się uznaniem wśród znawców stylu i wyróżnionej licznymi nagrodami kolekcji Rainshower® Icon GROHE. W nowej serii kolorowa tarcza słuchawki prysznica, wzbogacona została o obudowę w kształcie płatków kwiatu.

Do wyboru jest sześć atrakcyjnych wzorów w różnych kolorach.  Model "Tulipan" łączy w sobie elementy czerwone i żółte, wersja "Słonecznik" pomarańcz i żółć. "Stokrotka" jest w kolorze białym i żółtym, różowa słuchawka z białym obramowaniem  to odwzorowanie stylowej "Orchidei". Kolejne dwa modele wprowadzające zabawę i mocny kolor do każdej łazienki to "Lily" w kolorze białym i fioletowym oraz "Bluebell" w kolorze białym i niebieskim.

Niezależnie od modelu wszystkie słuchawki prysznicowe Rainshower® Flower Collection rozpieszczają skórę strumieniami miękkiej wody. To zasługa występującej we wszystkich liniach spod znaku Rainshower®  technologii GROHE DreamSpray®.

Słuchawki prysznicowe GROHE wyróżnia również zastosowana w nich technologia GROHE StarLight®, który gwarantuje wieloletni lśniący połysk powłoki armatur, uzyskiwany dzięki nieskazitelnej powierzchni odpornej na odbarwienia i zmatowienia.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: