SupraFix 2.0 to innowacyjny system mocujący, który pozwala na łatwy i sprawny montaż podwieszanych misek ustępowych. Wystarczy przykręcić element montażowy  do ściany i osadzić na nim WC. Końcowym etapem montażu jest  zespolenie toalety z elementami konstrukcji przy pomocy wkręcanych od góry śrub.

Wszystkie części systemu ukryte są wewnątrz ceramiki: z boku toalety nie znajdziemy elementów montażowych  i  plastikowych zaślepek. Gładka powierzchnia miski nie tylko wygląda estetycznie, lecz również zapobiega osadzeniu się brudu i zapewnia wygodę czyszczenia. SupraFix 2.0 to uniwersalny system, który wykorzystuje jeden otwór do montażu  zarówno  miski, jak i deski sedesowej.

SupraFix 2.0 ma tolerancję do 17 mm, umożliwiającą zniwelowanie nierówności ściany. Przy montażu miski  rekomendujemy  stosowanie maty tłumiącej (dostępnej jako opcja  dodatkowa), która nie tylko wycisza odgłosy systemu spłukującego, ale  także chroni powierzchnię, na której montowana jest miska (np. płytki).

SupraFix 2.0 dostępny jest w pięciu kolekcjach Villeroy & Boch: Memento, La Belle, My Nature, Subway  2.0  DirectFlush, Joyce.

SupraFix 2.0 - nowy system mocujący podwieszanych misek ustępowychSupraFix 2.0 - nowy system mocujący podwieszanych misek ustępowych

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: